li


MENU

li


PASEK INFORMACYJNY

NAJWIĘKSZE BANKI W JEDNYM MIEJSCU, AGROKREDYTY NA FINANSOWANIE INWESTYCJI, POŻYCZKI NA MASZYNY, GOTÓWKA DLA GOSPODARSTWA - RATY MIESIĘCZNE, KWARTALNE, PÓŁROCZNE i ROCZNE

puste

PROCEDURA UPROSZCZONA DLA FIRM I ROLNIKÓW

150.000 NA DOWOLNY CEL

Na rynku jest bardzo dużo produktów kredytowych dla firm oraz rolników. Niestety bardzo często, aby skorzystać z takiej oferty należy liczyć się z koniecznością zastawienia hipoteki lub ustanowienia innych dodatkowych zabezpieczeń. Nie zawsze klient jest w stanie spełnić te wymagania. Na szczęście na rynku jest produkt, który charakteryzuje się niskim oprocentowaniem oraz bardzo prostą procedurą, pozwalającą uzyskać nawet 300.000zł na cel dowolny bez zabezpieczeń rzeczowych. Kredyt można przeznaczyć na wszelkie wydatki związane z prowadzoną firmą lub gospodarstwem rolnym.

PARAMETRY KREDYTU

Maksymalny okres kredytowania to 5 lat. Dla nowych klientów możemy zaporoponować 150.000zł natomiast już po 6 miesiącach od uzyskania pierwszego produktu w banku może być to kwota do 300.000zł. Mamy tutaj do czynienia z różnymi formami spłaty  w zależności od rodzaju prowadzonej działalności. Rolnicy mają możliwość wyboru pomiędzy płatnościami miesięcznymi, kwartalnymi i rocznymi. Przedsiębiorcy natomiast spłacają kredyt miesięcznie. Oczywiście, w dowolnym momencie klient ma możliwość wcześniejszej, całkowitej spłaty kredytu. Jest to o tyle ważne, że w przypadku skorzystania z tej opcji anulowane są odsetki za pozostały okres spłaty. Klient oszczędza wówczas sporą kwotę pieniędzy. Średnioroczny koszt kredytu oscyluje w granicach pomiędzy 5% a 6,5% licząc wszystkie koszty w stosunku do zaciągniętego kapitału. To powoduje, że oferta kredytu jest bardzo korzystna.

DOKUMENTY I CZAS OCZEKIWANIA

Bardzo często pracownik banku przedstawia nam długą listę wymaganych dokumentów, a ich zebranie spędza nam sen z powiek. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Poniżej przedstawimy wszystkie niezbędne dokumenty, na podstawie których uzyskamy decyzję kredytową.

INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

- Dowody osobiste współmałżonków (w przypadku małżeńskiej wspólności majątkowej)
- NIP
- PIT 2012 i 2013
- Książka przychodów i rozchodów 2014
- Wyciąg z rachunku bieżącego z 12 ostatnich miesięcy
- Tabela amortyzacji 2013

GOSPODARSTWO ROLNE

Dowody osobiste współmałżonków (w przypadku małżeńskiej wspólności majątkowej)
NIP
Decyzja o dopłatach 2013
Aktualny nakaz płatniczy podatku za grunty
Polisa ubezpieczeniowa budynków
Umowa dzierżawy (jeśli występuje)
- Umowa kontraktacji (jeśli występuje)
Wyciąg z rachunku bieżącego z 12 ostatnich miesięcy
- Oświadczenie dotyczące sprzedanych płodów rolnych

Po uzyskaniu wszystkich dokumentów decyzję kredytu uzyskamy w ciągu maksymalnie trzech dni, natomiast uruchomienie kredytu nastąpi maksymalnie w ciągu tygodnia od dnia złożenia kompletnego wniosku w banku.

Zabezpieczeniem kredytu jest weksel.

Jeżeli zainteresował Państwa temat kredytu lub chcielibyście uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z nami.

Pozdrawiamy
Zespół Premium Direct