li


MENU

li


PASEK INFORMACYJNY

NAJWIĘKSZE BANKI W JEDNYM MIEJSCU, AGROKREDYTY NA FINANSOWANIE INWESTYCJI, POŻYCZKI NA MASZYNY, GOTÓWKA DLA GOSPODARSTWA - RATY MIESIĘCZNE, KWARTALNE, PÓŁROCZNE i ROCZNE

puste

TANIA GOTÓWKA W ZAMIAN ZA MASZYNĘ

TANIA ALTERNATYWA DLA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

Rolnicy chcący osiągać coraz większe dochody potrzebują do rozwoju sporych środków finansowych. Bardzo często wspomagają się tym celu różnego rodzaju produktami kredytowymi których jak wiadomo na rynku bankowym jest bardzo wiele. W zależności od potrzeb i celów jakie chcą zrealizować korzystają z pożyczek na maszyny, kredytów inwestycyjnych, kredytów gotówkowych na cel dowolny. Wybór jest w tej chwili bardzo duży i dla każdego rodzaju planowanej inwestycji można znaleźć bardzo dobrą ofertę kredytową. Poruszaliśmy już wcześniej temat taniego kredytu gotówkowego na cel dowolny, chcielibyśmy jednak przedstawić Wam alternatywę, która pozwala uzyskać bardzo tanią gotówkę. Chodzi o produkt, który oparty jest o opisywaną przez nas 16. 10. 2014 roku pożyczkę na maszyny.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ I JAKIE SĄ WARUNKI CENOWE

Oferta skierowana jest do rolników, którzy w ostatnich 6 miesiącach dokonali zakupu nowej maszyny i są w stu procentach jej właścicielem. Wówczas bank może udzielić pożyczki gotówkowej w wysokości maksymalnie 70% wartości netto maszyny wynikającej z faktury zakupu. Zabezpieczeniem pożyczki jest oczywiście zastaw rejestrowy na tej maszynie. 
Pożyczka jest ciekawą alternatywą dla kredytów gotówkowych, ponieważ koszt takiej pożyczki oscyluje w granicach 3,5% - 4,5%. Maksymalny okres finansowania to 7 lat.

WYMAGANE DOKUMENTY

Aby wnioskować o pożyczkę należy przedłożyć poniższe dokumenty:

1. Dowody osobiste współmałżonków
2. Nakaz płatniczy podatku za grunty wraz z potwierdzeniem wpłaty ostatniej raty
3. Odcinek zapłaty dwóch ostatnich składek KRUS
4. Decyzja o dopłatach
5. Polisa ubezpieczeniowa budynków
6. Przykładowe faktury sprzedaży
7. Faktura zakupu maszyny

Jeżeli zainteresował Państwa temat refinansowania zakupu maszyny to prosimy o kontakt z nami.

Pozdrawiamy
Zespół Premium Direct