li


MENU

li


PASEK INFORMACYJNY

NAJWIĘKSZE BANKI W JEDNYM MIEJSCU, AGROKREDYTY NA FINANSOWANIE INWESTYCJI, POŻYCZKI NA MASZYNY, GOTÓWKA DLA GOSPODARSTWA - RATY MIESIĘCZNE, KWARTALNE, PÓŁROCZNE i ROCZNE

puste

GOTÓWKA DLA ROLNIKÓW NAWET DO 300.000ZŁ

KREDYT DLA ROLNIKA NA CEL DOWOLNY


Na rynku jest bardzo dużo produktów kredytowych dla rolników. Niestety bardzo często, aby skorzystać z takiej oferty należy liczyć się z koniecznością zastawienia hipoteki lub ustanowienia innych dodatkowych zabezpieczeń. Nie zawsze klient jest w stanie spełnić te wymagania. Na szczęście na rynku jest produkt, który charakteryzuje się niskim oprocentowaniem oraz bardzo prostą procedurą, pozwalającą uzyskać nawet 300.000zł na cel dowolny bez zabezpieczeń rzeczowych. Kredyt można przeznaczyć na wszelkie wydatki związane z prowadzonym gospodarstwem rolnym.

 

PARAMETRY KREDYTU

 

Maksymalny okres kredytowania to 5 lat. Dostępna kwota dla nowych klientów to 150.000zł, ale już po upływie 6 miesięcy od uzyskania pierwszego produktu klient może wnioskować o dodatkowe środki maksymalnie do kwoty 300.000zł. Mamy tutaj do czynienia z różnymi formami spłaty  w zależności od rodzaju prowadzonej działalności. Rolnicy mają możliwość wyboru pomiędzy płatnościami miesięcznymi, kwartalnymi i rocznymi. Oczywiście, w dowolnym momencie klient ma możliwość wcześniejszej, całkowitej spłaty kredytu. Jest to o tyle ważne, że w przypadku skorzystania z tej opcji anulowane są odsetki za pozostały okres spłaty. Klient oszczędza wówczas sporą kwotę pieniędzy. Średnioroczny koszt kredytu oscyluje w granicach pomiędzy 5% a 6,5% licząc wszystkie koszty w stosunku do zaciągniętego kapitału. To powoduje, że oferta kredytu jest bardzo korzystna.

DOKUMENTY I CZAS OCZEKIWANIA

 

Bardzo często pracownik banku przedstawia nam długą listę wymaganych dokumentów, a ich zebranie spędza nam sen z powiek. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Poniżej przedstawimy wszystkie niezbędne dokumenty, na podstawie których uzyskamy decyzję kredytową.

GOSPODARSTWO ROLNE - DOKUMENTY

Dowody osobiste współmałżonków (w przypadku małżeńskiej wspólności majątkowej)
- NIP
- Decyzja o dopłatach z ostatniego roku
- Aktualny nakaz płatniczy podatku za grunty
- Polisa ubezpieczeniowa budynków
- Umowa Dzierżawy (jeśli występuje)
- Wyciąg z rachunku bieżącego z 12 ostatnich miesięcy
- Oświadczenie dotyczące sprzedanych płodów rolnych - wypełniamy na miejscu

Po uzyskaniu wszystkich dokumentów decyzję kredytu uzyskamy w ciągu maksymalnie trzech dni, natomiast uruchomienie kredytu nastąpi w ciągu tygodnia od dnia złożenia kompletnego wniosku.

Zabezpieczeniem kredytu jest weksel.

NAJCZĘSTSZE CELE WYDATKOWANIA PRZYZNANEJ KWOTY

- Zakup inwentarza
- Zakup maszyn używanych
- Zakup środków ochrony roślin
- Zakup materiału siewnego
- Remont i budowa budynków inwentarskich
- Bieżące koszty gospodarstwa
- Udział własny kredytów inwestycyjnych
- Paliwo
- Martwy okres

Jeżeli zainteresował Państwa temat kredytu lub chcielibyście uzyskać więcej informacji to prosimy o kontakt z nami telefonicznie lub mailowo.

Prosimy również zwrócić uwagę na możliwość finansowania zakupu ziemi oraz maszyn rolniczych. Ciekawym rozwiązaniem jest też limit odnawialny w rachunku bieżącym, który można uzyskać na odnawialny okres 3 lat. Tutaj odsetki liczymy tylko od kwoty wykorzystanej. Maksymalna kwota dla nowego klienta to 150.000zł z możliwością powiększenia po 6 miesiącach o 100%.

Dostępny jest również kredyt w spłacie miesięcznej do 10 lat okresu kredytowania bez zabezpieczeń do kwoty 300.000zł

kom. 798 495 596
e-mail: kredyty.rolnicze@gmail.com

Pozdrawiamy
Zespół Premium Direct
http://www.premiumdirect.pl/p/blog-page_75.html