li


MENU

li


PASEK INFORMACYJNY

NAJWIĘKSZE BANKI W JEDNYM MIEJSCU, AGROKREDYTY NA FINANSOWANIE INWESTYCJI, POŻYCZKI NA MASZYNY, GOTÓWKA DLA GOSPODARSTWA - RATY MIESIĘCZNE, KWARTALNE, PÓŁROCZNE i ROCZNE

puste

TARGI AGRO SHOW 2017 - Finansowanie maszyn

Tani kredyt na maszyny rolnicze

MASZYNY NA PROW I NIE TYLKO

Targi Agro Show 2017 w pod poznańskich Bednarach przeszły już do historii.

Na największej imprezie wystawienniczej w Polsce pokazało się 900 wystawców różnego rodzaju maszyn i urządzeń.


Rolnicy z wielkim zainteresowaniem oglądali i testowali sprzęt potrzebny im w gospodarstwach, bowiem aktualnie trwa okres wzmożonego zainteresowania rolników maszynami. Za chwilę będą oni realizować swoje projekty w ramach przyznanych im dotacji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Niebawem także ruszy kolejny nabór wniosków na modernizację gospodarstw rolnych.

Korzystając z okazji chcielibyśmy przypomnieć, że pośród naszych propozycji znaleźć można POŻYCZKĘ NA MASZYNY kupowane ze środków PROW 2014-2020.

Pożyczka jest bardzo elastyczną formą finansowania zakupu maszyn. Jej przystępna cena i różne formy spłaty, które można dopasować do profilu produkcji sprawia, że jest to bardzo dobre i atrakcyjne rozwiązanie dla gospodarstw, które taki sprzęt kupują.

Zapraszamy do kontaktu osoby, które są na etapie wyboru formy finansowania, ale również te które czekają jeszcze na decyzję z ARiMR lub stoją przed wyborem dostawcy maszyny na dedykowanej do tego celu platformie.

Ostatni etap długiego i mozolnego procesu realizacji programu, a więc sfinansowanie zakupu maszyny odbywa się bardzo sprawnie i zaledwie w kilka dni jesteśmy w stanie sfinalizować taką transakcję.

Jeżeli zainteresował Państwa ten temat prosimy zapoznać się ze szczegółami oferty klikając TUTAJ oraz skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na boku strony

Pozdrawiamy

Zespół Premium Direct
Pożyczka na maszyny i ziemię rolną. Finansowanie PROW


www.premiumdirect.pl