li


MENU

li


PASEK INFORMACYJNY

NAJWIĘKSZE BANKI W JEDNYM MIEJSCU, AGROKREDYTY NA FINANSOWANIE INWESTYCJI, POŻYCZKI NA MASZYNY, GOTÓWKA DLA GOSPODARSTWA - RATY MIESIĘCZNE, KWARTALNE, PÓŁROCZNE i ROCZNE

puste

ZMIANA NAZWY BANKU ZACHODNIEGO WBK S.A. na SANTANDER BANK POLSKA S.A.

///
7 września 2018 r., nastąpiła zmiana nazwy Banku Zachodniego WBK S. A. należącego już od 2011 roku do Grupy Santander. W Krajowym Rejestrze Sądowym została wpisana nowa nazwa banku - Santander Bank Polska S.A. Jednocześnie siedzibę banku przeniesiono do Warszawy.

Od 10 września Bank pracuje już pod nowym szyldem, nową barwą i zaktualizowanym logotypem. Jak możemy wyczytać na nowej stronie Banku, która poza zmianą kolorów pozostała w niezmienionym kształcie - Santander Bank Polska podkreśla, że zmiana nazwy, logo oraz siedziby nie wymaga od klientów podejmowania jakichkolwiek dodatkowych działań. Wszystkie umowy pozostają w mocy, bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów. Nie zmieniają się również numery rachunków bankowych, terminy ważności kart, numery PIN czy hasła do usług bankowości internetowej i mobilnej.

Wszystkie dotychczasowe produkty banku jakie dotąd proponowane były pod szyldem Banku Zachodniego WBK S.A. pozostają niezmienione. Wkrótce jednak bank zapowiada zmianę taryfy opłat i prowizji i jak informuje zmiana ta przypadnie klientom do gustu.

My ze swojej strony w dalszym ciągu zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę naszych klientów dzięki bardzo dobrze Państwu już znanym rozwiązaniom dostarczanym do tej pory przez Bank Zachodni WBK S. A. a aktualnie przez Santander Bank Polska S.A.

Pozdrawiamy
Zespół Premium Direct
///