li


MENU

li


PASEK INFORMACYJNY

NAJWIĘKSZE BANKI W JEDNYM MIEJSCU, AGROKREDYTY NA FINANSOWANIE INWESTYCJI, POŻYCZKI NA MASZYNY, GOTÓWKA DLA GOSPODARSTWA - RATY MIESIĘCZNE, KWARTALNE, PÓŁROCZNE i ROCZNE

puste

CO ZYSKACIE?

Rozwiązujemy problemy klientów, mamy tani kredyt dla rolnika. Pośród ofert znajduje się też tania pożyczka na ziemię i tani kredyt na maszyny oraz leasing maszyn, również leśnych: SKIDER, FORWARDER, HARWESTER

BRAK CZASU, MNOGOŚĆ I ZAWIŁOŚĆ OFERT - TEGO NIE CHCEMY!!!


W natłoku nieskończonej ilości ofert, które każdego dnia atakują nas zewsząd łatwo się zagubić. Możemy stracić bardzo wiele czasu na analizę każdej z nich, czasu który jest dzisiaj towarem deficytowym. Czy jednak podawane nam informacje i niezliczone reklamy spełniają Państwa oczekiwania? Czy nie jest tak, że mnogość propozycji powoduje, że w końcu dokonujemy pochopnych wyborów? 

Po prostu, by już załatwić sprawę, zrealizować zaplanowane przedsięwzięcie, nie czekać dłużej.

To, że tutaj jesteście potwierdza pewien fakt. Szukacie czegoś zupełnie innego.

OSOBISTY DORADCA, TANI KREDYT


Jeżeli chcecie dostać gotowy i konkretny sposób realizacji Waszej inwestycji, chcecie otrzymać coś więcej niż tylko zwykłą obsługę w znanej nam wszystkim relacji klient - bankier. Chcecie mieć osobistego doradcę, który będzie znał Wasze potrzeby, znał sposób ich zrealizowania i w końcu wykona to wszystko w sposób zdecydowany, elastyczny i przystępny cenowo skontaktujcie się z nami. Każdego dnia przemierzamy kolejne kilometry dojeżdżając do naszych Klientów. Prawdopodobnie także w Waszej okolicy. Prawdopodobnie tuż obok Was.

Premium Direct to my, ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. pracowaliśmy dla największych banków w Polsce, w tym na stanowiskach menadżerskich. Posiadamy umiejętności i wiedzę z obsługi finansowej gospodarstw rolnych oraz firm. Od wielu lat specjalizujemy się w szczególności w obsłudze Rolników. Oferujemy tylko i wyłącznie produkty renomowanych banków. Dzięki znajomości aktualnych ofert i bardzo dobrym relacjom z bankami zaproponujemy Państwu rozwiązania, które w danej chwili najlepsze na rynku i najbezpieczniejsze.

NAJWIĘKSZE BANKI


Pracujemy w oparciu o współpracę z największymi bankami, negocjujemy warunki cenowe i opieramy nasze działania o obsługę mobilną w siedzibie klienta. Docieramy w każde miejsce na terenie województwa warmińsko – mazurskiego i miejscowości ościennych, jeżeli jednak odezwiecie się od nas z innego rejonu Polski to nie pozostawimy Was bez opieki. 

BEZ DODATKOWYCH OPŁAT


Co ważne - nie pobieramy od Klientów żadnych opłat związanych z naszymi usługami. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i długofalowej współpracy. Dajemy Wam to, co mamy najcenniejszego. Czas, zrozumienie, wiedzę i profesjonalną obsługę także po zrealizowaniu danego produktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili. Doceniło to bardzo wielu Klientów, którzy do dzisiaj wracają do nas po kolejne rozwiązania finansowe umożliwiające im dalszy rozwój.

Najlepsze są rozwiązania niestandardowe. Chcemy abyście poczuli się zaopiekowani i w pełni usatysfakcjonowani.

Po prostu... Sprawdźcie nas...

UWAGA!!!

Dodatkowo już dziś dajemy Wam do dyspozycji bezpłatne narzędzie, dzięki któremu poznacie od podszewki proponowane przez nas rozwiązania. Wystarczy wejść Tutaj i dowiedzieć się więcej.  

Zapraszamy
Zespół Premium Direct
798 495 596
www.premiumdirect.pl