PASEK INFORMACYJNY

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ POŻYCZEK NA MASZYNY - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE ROLNICY *** GOTÓWKA DLA GOSPODARSTWA - RATY MIESIĘCZNE, KWARTALNE, PÓŁROCZNE i ROCZNE *** JEŻELI JESTEŚ DOSTAWCĄ MASZYN I POJAZDÓW ZAJRZYJ DO SEKCJI WSPÓŁPRACA

MENU

O NAS

Premium Direct to ludzie, z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Nabyliśmy je pracując dla największych banków w Polsce w tym na stanowiskach menadżerskich. Posiadamy umiejętności i wiedzę z obsługi finansowej gospodarstw rolnych oraz firm. Od wielu lat specjalizujemy się w szczególności w obsłudze Rolników. Oferujemy tylko i wyłącznie produkty renomowanych banków. Dzięki znajomości aktualnych ofert i bardzo dobrym relacjom z bankami  jesteśmy w stanie zaproponować klientom rozwiązania, które w danej chwili najlepsze na rynku.
Pracujemy w oparciu o współpracę z największymi bankami, negocjujemy warunki cenowe i opieramy nasze działania o obsługę mobilną w siedzibie klienta. Docieramy w każde miejsce na terenie województwa warmińsko – mazurskiego i miejscowości ościennych, jeżeli jednak odezwiecie się od nas z innego rejonu Polski to nie pozostawimy Was bez opieki. Co ważne - nie pobieramy od klientów żadnych opłat związanych z naszymi usługami. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i długofalowej współpracy. Wielu klientów to doceniło wracając do nas po kolejne rozwiązania finansowe umożliwiające im dalszy rozwój.

Zapraszamy
Zespół Premium Direct
798 495 596
www.premiumdirect.pl