li


MENU

li


PASEK INFORMACYJNY

NAJWIĘKSZE BANKI W JEDNYM MIEJSCU, AGROKREDYTY NA FINANSOWANIE INWESTYCJI, POŻYCZKI NA MASZYNY, GOTÓWKA DLA GOSPODARSTWA - RATY MIESIĘCZNE, KWARTALNE, PÓŁROCZNE i ROCZNE

puste

TANI KREDYT SAMOCHODOWY

Samochody i wszelkiego rodzaju pojazdy są w dzisiejszych czasach nieodłącznym narzędziem w rękach człowieka. Zdarza się, że kupujemy auto, a już po roku chcemy je zamienić na nowsze, mniej awaryjne bardziej funkcjonalne. Każdy ma swoje powody do tego, aby kupić nowy środek transportu. 
Zakup nowego czy nawet kilkuletniego samochodu jest jednak sporym wydatkiem, który najczęściej finansujemy korzystając z różnego rodzaju rozwiązań finansowych.

W związku z tym chcielibyśmy zaproponować Państwu korzystny kredyt samochodowy, którego cena jak również inne bardzo ważne cechy sprawiają że produkt jest ciekawym rozwiązaniem na rynku.

DOKUMENTY I PROCES

Samochód nowy lub używany możemy kupić na wiele sposobów. Można go nabyć na firmę, na osobę indywidualną, na jednego właściciela lub na współwłasność. Może być kupiony na podstawie umowy kupna sprzedaży lub na fakturę. Kredyt może być udzielany jednej osobie lub dwóm jednocześnie. W przypadku ustawowej wspólności majątkowej i kwoty powyżej 20.000zł wymagamy zgody współmałżonka na zaciągnięcie zobowiązania kredytowego. Jeżeli znaleźli Państwo samochód, który Wam się podoba to my dostosujemy się do formy jego zakupu. Proces kredytowy jest tutaj bardzo uproszczony i cały proces zajmuje około 2-3 dni do momentu zapłaty za samochód. 
Po zgromadzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów decyzję kredytową można uzyskać nawet tego samego dnia. Rozpoczynamy jednak wszytko od przygotowania oferty kredytowej, którą dostosowujemy do Państwa możliwości oraz preferencji co do okresu spłaty, wysokości raty i udziału własnego (nie jest wymagany). Maksymalny okres kredytowania w przypadku nowych samochodów to 10 lat. Im samochód jednak starszy tym ten okres krótszy.  Po zaakceptowaniu propozycji kredytowej przystępujemy do działania.


DECYZJA KREDYTOWA


W pierwszej kolejności sporządzamy decyzję kredytową. Do jej uzyskania wymagamy następujących dokumentów:


DOKUMENTY DO DECYZJI KREDYTOWEJ:

1. Dowód rejestracyjny pojazdu
2. Dowód osobisty (w przypadku małżeństw z ustawową wspólnością majątkową  - dowód osobisty małżonka)
3. Prawo jazdy
4. Umowa kupna sprzedaży/faktura zakupu
5. Dokument potwierdzający dochody
  • FIRMA - zaświadczenie z biura rachunkowego o wysokości obrotów za ostatnie 3 miesiące lub wydruk z KPiR, w przypadku innych form księgowych odpowiednie dla tej formy potwierdzenie przychodu
  • OSOBA FIZYCZNA - zaświadczenie z ostatnich 3 miesięcy lub potwierdzenie wpływów na rachunek za tożsamy okres
  • ROLNIK - faktury za ostatni okres lub potwierdzenie wpływów na rachunek lub decyzje o dopłatach oraz dokument potwierdzający hektary przeliczeniowe
Po uzyskaniu decyzji kredytowej podpisujemy umowę kredytową oraz umowę przywłaszczenia częściowego. Kolejny krok należy do kupującego.

REJESTRACJA I UBEZPIECZENIE


W przypadku samochodów o wartości większej niż 25.000 poza ubezpieczeniem OC wymagamy AC. 

CZYNNOŚCI DO WYKONANIA PRZEZ KUPUJĄCEGO

1. Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji
2. Podbicie umowy przywłaszczenia przez pracownika wydziału komunikacji
3. Ubezpieczenie samochodu
4. Wypełnienie cesji ubezpieczenia AC przez pracownika firmy ubezpieczeniowej (w przypadku samochodu o wartości powyżej 25.000zł)

URUCHOMIENIE KREDYTU


Kredyt uruchamiany jest na rachunek sprzedającego. Po dokonaniu przez Państwa czterech powyższych czynności odbieramy od Was ostatnie dokumenty i następuje wypłata środków kredytowych, czyli zapłata za kupowany przez Państwa pojazd. W tym momencie proces kredytowy się kończy. Od momentu przekazania nam pierwszych dokumentów mija około 3 dni roboczych. 


DOKUMENTY DO URUCHOMIENIA:

1. Dowód rejestracyjny "miękki"
2. Polisa ubezpieczeniowa
3. Cesja z ubezpieczenia AC (w przypadku samochodu o wartości powyżej 25.000zl)
3. Umowa przywłaszczenia z pieczątką wydziału komunikacji


ILE TO KOSZTUJE


Warunki cenowe ustalamy indywidualnie. Obecnie oprocentowanie zaczyna się od 4,99%. Bardzo często stosowane są różnego rodzaju promocje i warunki preferencyjne na poszczególne marki.

Dostępna jest również opcja refinansowania zakupu samochodu. W pewnym sensie jest to odwrócony kredyt samochodowy, ponieważ mając auto można uzyskać pod niego gotówkę o wartości jego ceny rynkowej. Proces kredytowy oraz warunki cenowe są takie same jak w przypadku zwykłego kredytu samochodowego. Auto może być świeżo kupione i jeszcze nie zarejestrowane lub posiadane już od dawna. Trzeba się tutaj wykazać dowodem zakupu samochodu.

Informujemy również, że w tej formie istnieje także możliwość finansowania maszyn rolniczych i leśnych.

Jeżeli zainteresował Państwa ten temat to prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Pozdrawiamy
Zespół Premium Directźródo zdjęć: pixabay.com